Pakiety abonamentowe

Mamy okazję zaoferować Państwu najlepszą na rynku ofertę pakietów abonamentowych w przystępnych cenach. Pakiety są dostosowane dla każdej grupy biznesowej, a także dla osób prywatnych, którzy chcą prowadzić własną stronę jak np. blog tematyczny.

Na czym polegają pakiety abonamentowe?

Zakup pakietu to nic innego jak miesięczna dzierżawa strony lub sklepu internetowego z uwzględnieniem indywidualnych wymagań klienta, czyli indywidualna szata graficzna, dostosowanie rozszerzeń (funkcjonalności) według dostarczonych nam wytycznych i wiele więcej. W każdym momencie klient ma możliwość zrezygnowania z dzierżawy, a strona zostaje całkowicie usunięta z naszego serwera.

Naszym wiodącym pakietem abonamentowym jest nasz autorski system zarządzania treścią Wolf CMS. Można śmiało powiedzieć, że jest to Wilk wśród tanich a zarazem sprostającym wysokim wymaganiom system dla każdej grupy docelowej. Idealnie nadaje się na wizytówki firmowe i prezentację produktów firmowych swoim klientom. Ten prosty CMS można obsługiwać bez znajomości języków programowania, gdyż wszystkie zmiany treści na stronie odbywają się w prostym obsłudze panelu administracyjnym.

Do każdego zamówionego pakietu otrzymują Państwo miejsce na ulokowanie strony na serwerze. Klient nie ma fizycznego dostępu do plików strony ani bazy danych. Każdy klient otrzymuje panel informujący m.in. o stanie i ważności pakietu.

Dajemy sobie czas na realizację jednego projektu około 2-4 tygodnie (w zależności od pakietu). Przy dobrej współpracy z Klientem, czas może być krótszy.

Każdego dnia naszym Klientom w ramach pakietów abonamentowych służymy fachowym i darmowym Supportem w godzinach od 9.00 do 21.00.

Powierz nam już teraz prowadzenie swojego biznesu online i wybierz z poniższej tabeli odpowiedni dla siebie pakiet!

3 Profesjonalne Pakiety Abonamentowe

Zamów odpowiedni dla siebie pakiet i dołącz do grona zadowolonych klientów!

Wolf CMS Popular CMS Best SHOP
System zarządzania treścią (CMS) 1 Niezawodny i Prosty w użyciu autorski CMS. Demo: Joomla! lub WordPress Joomla! + VirtueMart lub WordPress + WooCommerce lub OpenCart lub PrestaShop
Indywidualny szablon 2 Tak Tak Tak
Projekt loga 3 +80 zł* – zapłata jednorazowa +80 zł* – zapłata jednorazowa +80 zł* – zapłata jednorazowa
Ilość podstron/zakładek 4 1-10 1-10 1-10
Responsive Web Design (RWD) 5 Tak +10 zł* do miesięcznego abonamentu (płatności realizowane są TYLKO do 12 miesięcy) +10 zł* do miesięcznego abonamentu (płatności realizowane są TYLKO do 12 miesięcy)
Slider Tak Tak Tak
Galeria Tak Tak Tak
Wyszukiwarka Tak Tak Tak
Newsletter Nie Tak Tak
Blog Nie Tak Tak
Forum Nie +15 zł* do miesięcznego abonamentu (płatności realizowane są TYLKO do 12 miesięcy) +25 zł* do miesięcznego abonamentu (płatności realizowane są TYLKO do 12 miesięcy)
YouTube, Vimeo 6 +30 zł* – zapłata jednorazowa +30 zł* – zapłata jednorazowa +30 zł* – zapłata jednorazowa
Mapa Google Tak Tak Tak
Formularz kontaktowy Tak Tak Tak
Strona 404 (Page Not Found) +30 zł* – zapłata jednorazowa +30 zł* – zapłata jednorazowa +30 zł* – zapłata jednorazowa
Moduły Płatności 7 Nie Nie PayPal, Transferuj.pl, Przelewy24, PayU
Optymalizacja strony Tak Tak Tak
Wsparcie przeglądarek: Mozilla Firefox, Google Chrome, Safari, Opera, IE8+ Tak Tak Tak
Podpięcie statystyk Google Analytics Tak Tak Tak
Dodanie strony do wyszukiwarek 8 Tak Tak Tak
Generacja mapy strony (sitemap.xml) Tak Tak Tak
Pomoc techniczna – Support 9 Tak Tak Tak
Hosting
Domena Konfiguracja adresów DNS z naszym hostingiem Konfiguracja adresów DNS z naszym hostingiem Konfiguracja adresów DNS z naszym hostingiem
Pojemność serwera Nielimitowany Nielimitowany Nielimitowany
Transfer miesięczny Nielimitowany Nielimitowany Nielimitowany
Konta pocztowe (adresy e-mail z nazwą domeny) Nielimitowany Nielimitowany Nielimitowany
Dodatkowe usługi
Mobilna wersja strony Cena do ustalenia Cena do ustalenia Cena do ustalenia
Opieka nad stroną (Outsourcing) 10 Cena do ustalenia Cena do ustalenia Cena do ustalenia
Instalacja i konfiguracja dodatkowych rozszerzeń 11 Cena do ustalenia Cena do ustalenia Cena do ustalenia
Cena za miesiąc abonamentowy 45 zł
teraz tylko 35 zł* (oszczędzasz 120 zł/rok)
75 zł
teraz tylko 65 zł* (oszczędzasz 120 zł/rok)
95 zł
teraz tylko 85 zł* (oszczędzasz 120 zł/rok)
Regulamin Regulamin pakietów Zamów Zamów Zamów
Przypisy:

* Do tych cen nie należy doliczać żadnego podatku, gdyż są to ceny końcowe.

1 System CMS to najprościej mówiąc system pozwalający zarządzać treściami prezentowanymi na stronach internetowych oraz strukturą stron internetowych. Dzięki takiemu systemowi właściciele serwisów internetowych sami mogą dokonywać zmian w treściach, dodawać nowe artykuły oraz usuwać nieaktualne. System zarządania treścią pozwala na wprowadzanie zmian w strukturze serwisu oraz jego treści bez potrzeby znajomości specjalistycznej wiedzy informatycznej.

2 Nowoczesna i niepowtarzalna szata graficzna szablonu dla każdego klienta.

3 Tworzymy loga wyłącznie na potrzeby stron WWW. Każdy plik loga dostarczamy klientowi w formacie .psd.

4 Jest to liczba podstron składających się na całą stronę WWW (zakładki w menu, podlinkowane artykuły do kolejnych podstron, itd.).

5 Responsive Web Design (RWD) jest to technika projektowania strony WWW, tak aby jej wygląd i układ dostosowywał się automatycznie do rozmiaru okna urządzenia, na którym jest wyświetlany np. na urządzenia mobilne takiej jak smartfony czy tablety.

6 Rozszerzenie umożliwiające łatwe udostępnianie filmów na stronie pobierane z zewnętrzych streamów takich jak YouTube, czy Vimeo.

7 W zależności od wyboru oprogramowania sklepu klient otrzymuje co najmniej jeden polski moduł płatności.

8 Gotowe strony naszych klientów dodajemy do najpopularniejszych wyszukiwarek takich jak Google i Bing po to aby strona pojawiła się w wynikach wyszukiwania. Nie gwarantujemy, że wszystkie dodane strony zostaną zaindeksowane w wyszukiwarkach!

9 Służymy pomocą techniczną naszym klientom przez cały okres abonamentowy. Uwaga: pomoc techniczna nie oznacza pomocy administracyjnej, czyli dodawania treści na stronę, wgrywania zdjęć, bannerów itd. Jest to wyłącznie pomoc techniczna związana z prawidłowym działaniem strony WWW w sieci. Odpowiadamy na zapytania klientów do 2 godzin każdego dnia w godzinach od 9.00-21.00.

10 Prowadzimy usługi typu Outsourcing. Usługa ta polega na przejmowaniu części lub całości zadań klienta związanych z prowadzeniem jego strony WWW w sieci. Do tych usług można zaliczyć: administracja witryną, dodawanie produktów do sklepu, modyfikacje witryny od strony technicznej i graficznej oraz wiele innych czynności.

11 Dla wymagających klientów, którzy potrzebują niestandardowych funkcjonalności na stronie istnieje możliwość doinstalowania i konfiguracji rozszerzeń dla wybranego pakietu. W zależności od funkcjonalności rozszerzenia cena ta jest ustalana indywidualnie z klientem.

Kilka wskazówek dlaczego warto zakupić u nas pakiet

SZEROKI WYBÓR SYSTEMÓW CMS I E-COMMERCE

Jako jedyni oferujemy Państwu do wyboru szeroką gamę systemów CMS i E-commerce w ramach pakietów abonamentowych. Poza naszym autorskim systemem Wolf CMS mają Państwo do wyboru najpopularniejsze na rynku Open Sourcowe systemy CMS i oprogramowania sklepów online, które posiadają wiele różnorakich rozszerzeń na podstawie których mogą Państwo zbudować wymarzoną stronę WWW lub sklep internetowy.

INDYWIDUALNY I EFEKTOWNY SZABLON

Każdy klient otrzymuje od nas niepowtarzalny, funkcjonalny i efektowny szablon, przez co zwiększy ruch na swojej stronie WWW lub wzbudzi większe zainteresowanie sprzedawanymi produktami w sklepie online.

BEZPIECZEŃSTWO TO NASZ PRIORYTET

W ramach pakietów abonamentowych udostępniamy naszym klientom miejsce na serwerze w cenie abonamentu. Klient nie posiada bezpośredniego dostępu do plików strony WWW lub swojego sklepu internetowego ani dostępu do bazy danych, gdyż to my jesteśmy odpowiedzialni za bezpieczeństwo jak i bezawaryjne działanie stron WWW oraz sklepów online naszych klientów.

OPTYMALIZACJA I WSPARCIE PRZEGLĄDAREK

Należy pamiętać, że strona to nie tylko część frontowa – graficzna ta którą każdy widzi lecz także strona to część kodowa, niewidzialna dla użytkowników odwiedzających stronę. Dla wyszukiwarek ważne jest aby ta część kodowa strony była poprawnie zoptymalizowana dla zwiększenia pozycji strony w wynikach wyszukiwania. Dla każdego pakietu świadczymy usługę optymalizacji strony WWW i sklepu online klienta. Dodatkowo wykonane przez nas strony i sklepy są wspierane przez najpopularniejsze przeglądarki.

DODATKOWE USŁUGI? TO NIE PROBLEM!

Świadczymy dodatkowe usługi w trakcie realizacji pakietu abonamentowego klienta jak i po zakończeniu kiedy strona WWW lub sklep internetowy działa w sieci. Każda dodatkowa usługa naszym klientom jest wyceniana indywidualnie.

SZYBKA I FACHOWA POMOC

Czas oczekiwania z naszej strony na zapytanie klienta wynosi do 2. godzin przez 7 dni w tygodniu! Każdego dnia służymy fachowym Supportem w godzinach od 9.00 do 21.00.