O nas

Na rynku działamy od 2009 roku. Zaczęliśmy jako jednoosobowy skład, a po kilku latach pracowaliśmy jako kilkuosobowa Grupa freelancerów aż do połowy 2015 roku.

Pod koniec 2015 roku postanowiliśmy stworzyć markę, która będzie się znacznie wyróżniać pod względem jakości usług jak i prowadzenia relacji z klientem od pozostałych firm z branży IT i tak powstała nasza firma ArtTechnology.

Nasza praca to wyłącznie pasja, dzięki temu mamy chęci dalej pogłębiać swoją wiedzę co jest ważnym czynnikiem rozwoju tego typu działalności.

Nasi klienci są dla nas bardzo ważni bo dzięki nim realizujemy naszą pasję, dlatego też każdego dnia służymy Wam fachową pomocą i codziennie realizujemy Wasze projekty z największym zaangażowaniem. Dzięki takiemu układowi mamy sporą rzeszę stały i zadowolonych klientów.

Współpracujemy także z małymi i dużymi firmami z kraju i z zagranicy. W swoim dorobku mamy już ponad 500 wykonanych stron internetowych dla klientów prywatnych i przedsiębiorstw. Od lat z powodzeniem działamy także na rynku zagranicznym.

W naszej firmie pracują zdolni i doświadczeni pasjonaci. Dzięki temu możecie mieć Państwo pewność, że otrzymacie od nas profesjonalnie wykonaną usługę.

W 30% wykonujemy zlecenia dla firm z którymi współpracujemy (w tym agencje i firmy zagraniczne) na zasadzie Outsourcingu.

Ze swojej strony gwarantujemy terminowość oraz wysoką jakość wykonanych zleceń.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.